More

  DRÁMA v Malackách! Muž si odpratával sneh z auta, a v tom naňho lupič vytiahol zbraň

  MALACKY I To, čo sa udialo v Malackách, doslova vyráža dych. Predstavte si, že si ráno čistíte auto od snehu, a zrazu na vás niekto vytiahne zbraň.

  Podľa doposiaľ zistených informácii mal obvinený Samuel K. (27) dňa 14.01.2020 v čase okolo 09:30 h na jednom parkovisku v Malackách pristúpiť k poškodenému, ktorý práve odpratával sneh zo svojho motorového vozidla zn. Suzuki Vitara. Následne mal lúpežník na poškodeného namieriť krátku guľovú zbraň so slovami: ,,Zoberiem si tvoje auto!“ Poškodeného však vzniknutá situácia nevyviedla z miery a s teleskopickou metličkou na auto s ktorou mal práve odpratávať sneh, zasiahol Samuela do ruky, v ktorej držal zbraň.

  Obvinený sa mal náhle otočiť a dať sa na peší útek do centra mesta Malacky. Vyslané policajné hliadky za krátky čas v súčinnosti s mestskou políciou a ich kamerových záznamov obvineného stotožnili a následne ho zadržali a predviedli na príslušné policajné oddelenie k ďalšej realizácií procesných úkonov. V tejto súvislosti už vyšetrovateľ PZ vzniesol obvinenie 27 ročnému Samuelovi pre trestný čin zločinu lúpeže. Za takéto konanie môže skončiť za mrežami na 7 až 12 rokov.

  Foto: sestrisova.sk

  REKLAMA
  REKLAMA

  Najnovšie články

  Mohlo by vás zaujímať