More

  Kam na Záhorí? Tieto miesta určite stoja za návštevu!

  ZÁHORIE I Myslíte si, že na Záhorí ste videli už všetko? My vás presvedčíme o opaku. Spolu s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu (OOCR) Záhorie, sme si pre vás pripravili pár tipov, ktoré určite stoja za návštevu. A vedzte, že túto letnú sezónu si Záhorie pripravilo aj niekoľko noviniek. Výber je bohatý, stačí si len vybrať.

  Skalicu ako mesto netreba nikomu špeciálne predstavovať. Pravdepodobne si každý hneď vybaví trdelník či Skalický rubín. Mesto ale tento rok prichádza s novinkou, ktorá určite stojí za vyskúšanie. Vďaka nej sa v meste budete cítiť kráľovsky.

  V Holíči vás môže zlákať rodinný pivovar Wywar. Veď napokon, niet sa čomu čudovať. Avšak aj toto mesto prichádza s novinkou, ktorá poteší každého, kto miluje krásne výhľady.

  Ak si myslíte, že v Senici nie je čo obdivovať, ste na veľkom omyle. Práve v tomto meste sa totiž nachádza niečo, čo zabaví a očarí nie len deti ale aj dospelých. A navyše je to niečo, čo len tak hocikde na Slovensku neuvidíte.

  Milujete históriu a Habánsku kultúru? Zavítajte do Sobotišťa.

  Túžite po aktívnom oddychu v krásnej prírode? V tom prípade navštívte golfový areál v Šajdíkových Humenciach. Ale pozor! Tento areál má svetové parametre!

  Zobúdzanie v hoteli nie je pre vás, stan už poznáte a chcete sa zobudiť na skutočne originálnom mieste? Garantujeme, že ak zavítate do gazdovskej dedinky Abeland pri Lozorne, splníte si sen.

  REKLAMA
  REKLAMA

  Najnovšie články

  Mohlo by vás zaujímať