More

  Streľba v dome na Záhorí: Kľúčový svedok František Böhm je mŕtvy

  PLAVECKÝ ŠTVRTOK I František Böhm, ktorý figuruje v kauze Judáš ako kľúčový svedok, sa zastrelil. Podľa informácii portálu noviny.sk postrelil aj svoju manželku. Incident sa údajne stal v piatok v neskorých večerných hodinách v obci Plavecký Štvrtok.

  Portál informuje, že František Böhm sa strelil do hlavy. Postreliť mal aj svoju manželku, ktorú mal zasiahnuť do oblasti hrudníka. Tú po hrozivom incidente ošetrovali záchranári. K dráme došlo v Böhmovom dome v Plaveckom Štvrtku. Nešťastie a hádka manželov sa podľa viacerých médií odohrali pred očami ich syna.

  „Krátko pred polnocou sme prostredníctvom tiesňovej linky 158 prijali oznámenie o postrelenej žene a zastrelenom mužovi, ktorí sa nachádzali v jednom z rodinných domov v obci Plavecký Štvrtok. Podľa doterajších informácií muž spôsobil strelné zranenie žene a následne sa sám zastrelil. Ženu so zraneniami previezli do jednej z bratislavských nemocníc. Muž zraneniu na mieste podľahol,“ ozrejmila Lucia Mihalíková, bratislavská policajná hovorkyňa.

  František Bohm bol kľúčovým svedkom vo viacerých kauzách, ktoré momentálne vyšetruje polícia. Bývalý člen Slovenskej informačnej služby (SIS) s políciou spolupracoval v kauzách ako Judáš či Texasan. František je známy aj preto, že usvedčoval z úplatkárstva bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského.

  Foto: ilustračný Polícia SR

  REKLAMA
  REKLAMA

  Najnovšie články

  Mohlo by vás zaujímať