More

  Susedský spor skončil streľbou!

  KÚTY I Scéna ako z amerického filmu sa v nedeľu večer odohrala v Kútoch. Takto zostra sa tu vraj mal riešiť incident medzi susedmi. Jeden z účastníkov sporu dokonca skončil s priestrelom nohy v nemocnici.  Pod udalosť sa zrejme podpísal aj alkohol. 

  Policajti vyšetrujú tento incident ako ublíženie na zdraví a výtržníctvo. Zo skutku je podozrivý 44 ročný muž, ktorý mal po slovnej výmene názorov vytiahnuť podvečer, neďaleko svojho domu, najskôr vzduchovku a neskôr pištoľ. Zbrane mali byť použité na výstrahu pred skupinou asi 10 osôb a ich psa. Jedna z rán však zasiahla do nohy miestneho muža. Polícia naďalej preveruje či išlo o odrazenú strelu alebo priamo úmysel. 

  Strelcovi policajti namieste namerali 1,25 promile a zaistili zbrane, ktoré mal v legálnej držbe.  Muža obmedzili na osobnej slobode. Po vykonaní potrebný procesných úkonoch bol muž, po dohode s dozorujúcim prokurátorom, prepustený na slobodu. Polícia sa prípadom naďalej intenzívne zaoberá. Nie je vylúčené, že príde aj k zmene právnej kvalifikácie. O prípade informovala policajná hovorkyňa Zlatica Antalová.

  Foto: Facebook KRPZTT

  REKLAMA
  REKLAMA

  Najnovšie články

  Mohlo by vás zaujímať