More

  Zrazil psa a utiekol! Očitý svedok nám opísal, čo sa presne stalo. Smutný koniec…

  SENICA I Hyenizmus najhrubšieho zrna! Inak sa ani nedá nazvať to, čo sa udialo pri Kunovskej priehrade. Šofér zrazil psa a potom bezcitne zdrhol. Na mieste však po sebe zanechal stopu.

  „Stalo sa to dnes (18.1.) okolo 17-tej hodine za Kunovskou priehradou. Počul som aj s kamarátkou veľkú ranu, ako keby sa zrazili dve autá,“ opisuje situáciu očitý svedok Miroslav, ktorý sa nachádzal len pár metrov od miesta činu. Veľmi rýchlo ale zistil, že nešlo o žiadnu haváriu, ale že niekto zrazil na ceste psa. „Šofér pribrzdil, no potom dupol na plyn a nechal na ceste nie len nehybného psa ale aj ŠPZ auta. Psíka sme dali rýchlo do tepla a čakali sme než si preňho prídu z útulku. Samozrejme, zavolali sme aj políciu, ktorá teraz všetko vyšetruje,“ pokračoval Miroslav, ktorý na takýto hyenizmus nemá slová. Vodič podľa jeho slov šiel rýchlejšie akoby mal. To už ale všetko bude riešiť polícia. A keďže do rúk dostala aj ŠPZ auta, dolapenie vinníka bude rýchle.

  „Mrzí ma to, ale psík prevoz neprežil. Mal silné vnútorné krvácanie,“ informovala Frederika Péčiová, riaditeľka senického útulku.

  REKLAMA
  REKLAMA

  Najnovšie články

  Mohlo by vás zaujímať