More

  Na adrenalínovom preteku HECNI SA v Senici sa už usilovne pracuje: Pozor, budú aj novinky!

  SENICA I Dobrovoľníci zo Senica 2.O neustále na niečom makajú. Či už skrášľujú naše mesto, prírodu alebo organizujú rôzne podujatia. Momentálne tvrdo pracujú na tom, aby si všetci nadšenci adrenalínu prišli na svoje na amatérskom adrenalínovom preteku s názvom HECNI sa po šieste. Čím bude tento ročník iný?

  „Po štvrtom ročníku, kedy nám protipandemické opatrenia nedovolili spraviť veľké podujatie a museli sme improvizovať s traťou s menej prekážkami, ktorá bola prístupná celý mesiac, sme minulý ročník vyskúšali tieto dve varianty skombinovať a urobiť veľké podujatie, s tým, že sme nechali trať ešte týždeň prístupnú pre tých, ktorí sa nemohli na podujatie dostaviť. Tento rok sme sa rozhodli takisto nechať trať prístupnú týždeň od piatku 24. júna do piatku 1. júla s tým, že veľké podujatie Hecni sa po šieste bude v sobotu 25. júna,“ vysvetlil dobrovoľník Patrik Masaryk.

  A hoci sa obľúbené preteky konajú až o pár mesiacov, dobrovoľníci už teraz pracujú na tom, aby všetko vyšlo tak, ako má. Ak sa chcete zabaviť a zároveň si aj zmerať sily, prihláste sa na stránke www.hecnisa.sk do 1. mája, kedy prebieha akcia na štartovné. Zároveň sledujte udalosť na Facebooku či Instagrame a už nič dôležité vám neujde.

  Foto: mesto Senica

  REKLAMA
  REKLAMA

  Najnovšie články

  Mohlo by vás zaujímať